Contact

Heeft u een vraag? Kijk voordat u contact opneemt eerst of deze tussen de veelgestelde vragen staat.

Teststraat Amersfoort
Slaagseweg 2
3828 PK Hoogland

E-mailadres: amersfoort@sneltestoplocatie.com
Telefoonnummer: 0687132773

Teststraat Culemborg
Beesdseweg 1A (DS Party- en Eventcenter)
4104 AW Culemborg

E-mailadres: culemborg@sneltestoplocatie.com
Telefoonnummer: 0345-246024

Teststraat Delft
Kleveringweg 5
2616 LZ Delft

E-mailadres: staysafe@covidchecker.nl
Telefoonnummer: 0645600622

Teststraat Den Haag
Koningstraat 56
2515 J Den Haag

E-mailadres: denhaag@sneltestoplocatie.com

Teststraat Ede
Ottostraat 8 (voorheen Voltastraat 5)
6716 BG Ede

E-mailadres: ede@sneltestoplocatie.com
Telefoonnummer: 0621582999

Teststraat Nieuwegein
Parkerbaan 20
3439 MC Nieuwegein

E-mailadres: nieuwegein@sneltestoplocatie.com

Teststraat Op locatie
-
- n.v.t.

E-mailadres: oplocatie@sneltestoplocatie.com

Teststraat Sas van Gent
Oostkade 11
4551CL Sas van Gent

E-mailadres: sasvangent@sneltestoplocatie.com

Teststraat Tiel
Lingewei 73
4004 LK Tiel

E-mailadres: tiel@sneltestoplocatie.com

Teststraat Veenendaal
Verlengde Sportlaan 5
3905 AE Veenendaal

E-mailadres: veenendaal@sneltestoplocatie.com

Contact test op locatie

Wilt u een test op locatie voor uw bedrijf aanvragen? Of heeft u vragen, opmerkingen of klachten? Neem dan contact op via onderstaande gegevens.

Bekijk hier de adressen van onze teststraten.

Partner worden

Wilt u partner worden en uw snelteststraat bij ons aanmelden? Neem dan contact op via info@tenhtrading.nl of 0621582999.

Bedrijfsgegevens
Sneltestoplocatie B.V.
Thomas Morestraat 1
3902 KB Veenendaal

KvK nummer 30164600

BTW nummer NL808943996B01

E-mailadres info@sneltestoplocatie.com

Contact

Heeft u vragen over sneltesten op locatie, of wilt u bijvoorbeeld uw personeel laten testen? Neem dan contact met ons op via de contactpagina of stuur een e-mail.

Mail info@sneltestoplocatie.com